چرا سوله های سبک ؟ - سوله|سوله سازی|ساخت سوله
15936
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15936,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

چرا سوله های سبک ؟

چرا سوله های سبک ؟

چرا سوله های سبک ؟

سوله سبک چه نوع سوله ای است و چه مزایایی دارد ؟
سوله ها بر اساس وزن به دو دسته تقسیم می شوند :

سوله های سبک
سوله های سنگین
سوله های سبک با بهره گیری از تکنیک های سبک سازی سوله ساخته می شوند سازندگان همواره به دنبال این هستند تا سازه ها را با وزن سبک و پایین تولید کنند تا با تولید سوله های سنگین وقت و سرمایه خود را به هدر ندهند .

سوله های سبک وزن را می توان در تمامی موارد به کار گرفت , این سوله ها همواره به دلیل قابلیت هایی که نسبت به سوله های سنگین وزن دارند مورد استفاده قرار گرفته اند .

سوله فوق سبک|سوله|قیمت سوله |انواع سوله |بهترین نوع سوله |

خصوصیات سوله سبک :
سرعت بالای ساخت این سوله ها
قیمت به صرفه این سوله ها
مقاومت و امنیت بالای این سوله ها
پایین بودن هزینه های حمل و نصب سوله
ساخت سوله سبک خرپایی :
یکی از سوله هایی که به عنوان سوله سبک وزن شناخته شده است سوله خرپایی است , در این سوله ها با کاهش چشمگیر وزن قیمت و هزینه ها نیز کاهش یافته که قابلیتی ویژه برای سوله های خرپایی محسوب می شود . درحال حاضر درصد بالایی از روش های ساخت سوله ها را روش های خرپایی به خود اختصاص داده اند که با توجه به امکانات جدید ساخت سازه , سازه هایی ایمن ,مقاوم و سبک طراحی , تولید و در اختیار مشتریان قرار داده می شود . به منظور افزایش مزایای یک سوله وزن آن را کاهش می دهند .

این سازه ها با دهانه های بسیار بزرگی به جهت مصارفی از قبیل : سوله های ورزشی , انبارها , سوله های کشاورزی و دامداری و مرغداری ها ,تعمیرگاه های هواپیما ها و ماشین های سنگین و سبک , پارکینگ ها , ساختمان های صنعتی و کشتی سازی ها , موارد نظامی از قبیل کمپ ها و انبارهای تجهیزات و… مورد استفاده قرار می گیرند .

سوله تیرورقی , سوله, سوله خرپایی, سوله یو بی ام

بدون نظر

ارسال دیدگاه